Kontakt usunięty

Hello, dawnośmy się nie.

Nadal się nie. Niedouczony kontekstowy search wypluwa holofiszkę i ot, całe spotkanie. Nawet nie postać kątem oka w mallu – zbiorkomie – sieci: tylko fiszka.

Fotka – ksywka – adres – krypto. Schemat, pointer, link do wspomnień.

W sumie każdy ma prawo edytować się, jak zechce. Ostrożnie, precyzyjnie usuwać albo wklejać wspomnienia, wzorce zachowań, reakcje. Tweakować grepsy, drgnięcia ust, +10 do szydery, -10 do wrażliwości, “zmiany niekompatybilne z cechą [Niezdarność towarzyska], usunąć cechę? tak/nie”, tak, potwierdź, zapisz. Codziennie odsyłamy na śmietnik historii zeszłe wersje siebie, podkręcając selfeditem, trenując z egotrenerem. Albo żyjąc, tak staroświecko, bez kontroli wersji, zmieniając charakter wypadkową z siły woli i chaotycznych uderzeń zdarzeń losowych. Samorozwój ruchami Browna.

Czasami są zgrzyty, kiedy czyjaś wersja 2.0 – albo prędzej 4.5.01d.po_poprawkach.final.FINAL – zupełnie mi nie pasuje. No cóż, sucks to be me, każdy ma prawo, każdy się zmienia, patrz wyżej. Drugą stroną twojego prawa do edycji jest moje prawo do uznania tej wersji final.FINAL za nieciekawą. Stare jak świat jest to chyba. Tylko kiedyś działo się jakoś wolniej.

No i kiedyś nie było kopii zapasowych, odcisków gestaltu troskliwie trzymanych na offsajtach, żeby w razie czego odwinąć sobie te zmiany. Bo współczynnik towarzyski poleciał na pysk albo nuda się znów wkradła, albo cokolwiek. Albo może żeby nadpisać się taką kopią, na trochę, żeby poczuć te stare emocje – reakcje – cokolwiek tam poleciało w edycji. Potem można wrócić do nowszej wersji, “ależ to było słabe, kawał dobrej roboty, udałem się sobie”. No fajnie, gratulacje.

Zresztą, nie wiem. Wszystko jedno. Obca osoba już przecież.

[KONTAKT USUNIĘTY]

Posted in PL

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s